Yengeç Burcu Genel Özellikleri Yengeç burcunın genel farklılıkları

Yengeç Burcu Genel Burç Yorumu :

Yengeç Burcu özellikleri

Kişisel Özellikler

Yengeç burcu, her konuda aşırı bir şekilde hassas ve kuruntuludur. Sorumluluk duyguları çok gelişmiştir. Her işte ayrıntıcılıkları, işlerinde mükemmeliyetçiliği getirir. Ayni sorumlulukları karşılarındakilerden de beklerler. Yengeç'ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar.

Etraflarındaki her insandan ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler. Yakınlarını ve arkadaşlarını çok sevmelerine karşın, bunu pek belli etmezler. Kendilerini herhangi bir şekilde inciten kişileri zor bağışlarlar ve yapılan hareketi asla unutmazlar. Yengeç'ler müziğe ve dinsel konulara karşı ilgilidirler. Sabırlı olan Yengeç'ler tartışmalardan kesinlikle hoşlanmazlar. Duygularını sessiz bir şekilde saklarlar.

Fiziksel Özellikler

Yengeç burcu kişisi fiziksel anlamda, soluk, beyaz tenli, orta ve kısa boylu, yuvarlak yüzlüdür. Gözleri genelde ela veya mavidir. Saçları mat ve kahverengi olur. Yengeç kadınları kesinlikle çok güzeldirler. Ayı simgeleyen yüzleri güzel olur. Gençken vücutları formdadır. Yaşları ilerledikçe, dikkat etmezlerse kilolu ve tombul olabilirler.

Aşk Hayatı

Yengeç erkeği: Aşık olduğu zaman mutlaka kendisini ve eşini mutlu eder. Ancak, bu durum burcun olumlu özelliklerini aldıysa gerçekleşir. Aşk hayatında oldukça romantik bir yapıya sahiptir. Partnerine karşı daima ilgili ve sevecen davranışlar sergiler. Uyumu yakalayacağı burçlar arasında; Balık ve Akrep vardır. Bu iki burçtan birisi ile muhtemelen evlilik kararı alırlar.

Yengeç Kadını: Aşk onun için çok önemlidir. Eşlerine daima sadık kalırlar. Sevmek ve sevilmeyi sonuna kadar isterler. Daima ciddi beraberlik kurmak isterler. Gelip geçici hevesler, Yengeç burcu kadınına göre değildir. Aşk hayatında, Yengeç burcu kadınını en mutlu edecek şey, partnerinin onun sevdiğini söylemesi olacaktır. Aslan ve Başak burcu erkekleri ile uyum birliktelik kurabilir, mutluluğu ve uyumu yakalayabilirler.