Boğa Burcu Genel Özellikleri Boğa burcunın genel farklılıkları

Boğa Burcu Genel Burç Yorumu :

Boğa Burcu özellikleri

Kişisel Özellikler

Sağduyulu, dingin ve sabırlıdırlar. Dik başlı oldukları zannedilir ama onun ısrarcı olduğu konular genelde mantık terazisinden geçirilerek süzülen konulardır. Hayallerle işi yoktur. Uzak hedeflerin kişisi değildirler. Ona, inatçı olduğunu söylediğiniz zaman sadece size gülecektir ve anlayışla karşılayacaktır. Çünkü o, bildiğini sabunan makul ve kararlı bir kişidir. Heyecanlarında bile farklı bir acelecilik vardır. Başkalarına benzemeyen bir berraklıkla sahiplenmeyi ister. Alevli kişiliğiyle herkesin boy ölçüşmesi imkansızdır.

Bazı zamanlarda bencil, sadece kendini düşünen davranışları olabilir. Ön planda olmak ister. Sinirlerine bazen hakim olamazlar. Kavgacı yönleri de vardır. Biraz da kibar olmadıklarını söyleyebiliriz.

Fiziksel Özellikler

Kısa boylu olup, sağlam bir boyun yapısına sahip olabilirler. Kısa bir boyun ve mahmur bakışlıdırlar. Esmer tenli olup, koyu ve sıcak bakışlı kişilerdir. Saçlar gür ve kıvırcık olabilir.

Aşk Hayatı

Koç erkeği: Para harcamaktan hiç çekinmeyen Koç burcu erkeği, partnerinin de aynı düşüncede olmasını ister. Birlikte olacağı kadın akıllı olmalı, giyimlerine özen göstermeli ve şık olmalıdır. Gösterişli olmayı seven kadınlardan hoşlanır. Aşk, hayatlarında büyük bir yer kaplar. Birlikteliklerinde mantıklı değil duygusal düşünür. Evlilik hayatlarında, kadınının hayatlarını ona adamasını ister. İlişkilerinde kalp kırıklığı yaşasa da kendilerini toplamasını iyi bilirler.

Koç Kadını: Aşk ilişkilerinde çok kıskançtır. Aşık olduğu, sevdiği insanı paylaşmayı akıllarından bile geçirmezler. Peki, kendisine yapılmasını istemediği bu durumu, kendisi yapar mı? Bazı Koç kadınları evet. Birlikte olduğu erkeğe çok fazla bağlanmayı tercih etmezler. Kolay aşık olur, kolay vazgeçer. Bu durum tersine ancak birlikte olduğu erkeğin hayatlarındaki son erkek olduğunu düşündükleri zaman değişir. Özgürlüklerine düşkündür ve belki de çok az erkek vardır, Koç kadınına özgürlüğünden vazgeçirecek.