Tek Kart Tarot Falı Açılımı

Tek kart tarot falıTek kart tarot falı açılımı, herhangi bir konuda sorduğunuz sorulara olumlu ya da olumsuz bir yanıt almak için bakılır. Tarot falı sonucunu yakın bir zamanda alacağınız bir karara da yorabilirsiniz.

Fal sonucunu değerlendirerek, ikilemde kaldığınız konuya Evet veya Hayır gibi anlam yükleyebilirsiniz.

Tek kart tarot falınızı göndermeden önce kartlarınıza iyice odaklanmayı unutmayın. Tek kart falı yedi adet kart ile bakılmaktadır.

1 Adet Tarot Kartı Seçiniz

Tek kart tarot falı nedir?

Tek kart tarot falına, büyük arkana ve küçük arkana kartlarından oluşan ve sadece bir desteden tek kart seçilerek bakılabilen bir fal türüdür. Bir çok fal türünde olduğu gibi aklınızdan geçen bir soruya evet ya da hayır gibi bir sonuca yorumlamanızı sağlar. Tek kart tarot falı açılımı tarot falları arasında en eski olduğu var sayılan bir türdür.

Tek kart tarot falı Genel tanımı:

Bilinen an yaygın tarot falı destesinde iki farklı kart türü bulunur. Küçük arkana ve büyük arkana olan bu çeşitlilik kendi içine değişik türlere ayrılır. Kendi içerisinde nev-i şahsına münhasır anlamları vardır. Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak tarot kartlarının doğru anlamlarına ulaşıp, seçilen kartın açılması ve bu kartın veya çıkan kartların anlamları ile hayatınızı bağlantılı hale getirmeniz olasıdır. Tarot fallarının genel anlamda sonuç verme mantığı da bu şekildedir. Tek kart tarot falı, diğer tarot fallarına nazaran daha anlamlı sonuçlar verebilir.

Sağlık, kariyer, aşk, aile gib hayatın pek çok aşamasında ve türüne göre farklı yorumların yapılmasına yarayan Tek kart tarot falı ile deneyimleyeceğiniz durumların, geçmişten bu güne nasıl etki göstereceği varsayımlarına hakim olmanızı sağlayacaktır.