Aslan Burcu Genel Özellikleri Aslan burcunın genel farklılıkları

Aslan Burcu Genel Burç Yorumu :

Aslan Burcu özellikleri

Kişisel Özellikler

Aslan burcu lider ve önderdir. Başkalarının tarzlarını ve hayatlarını kendilerine göre düzenlemek isterler. Bildiği ya da bilmediği her şeye karışırlar. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Yönetirim' dir. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, onlar için yaşamlarının 'olmazsa olmaz' şartıdır.

Çoğu zaman iyimser, güler yüzlü, arkadaş çevreleriyle yardımlaşmayı seven ve bunu kendine görev sayan Aslan'lar sevimli ve etkileyici kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir. Fakat; Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder. Yönetici gezegenleri Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş Aslan tipleri çekilmez olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.

Fiziksel Özellikler

Genel olarak boyları uzun olur ve kemikleri kalındır. Omuzlar geniş, kaslar gelişmiştir. Saçları açık renkli, pembe beyaz tenli, büyük ve yuvarlak başlıdır. Gözleri iyi görür.

Aşk Hayatı

Aslan erkeği: Mevzu bahis aşk hayatı ise, ileri derece sahiplenen ve beraber olduğu kişiyi yönetme isteği içerisinde olduğunu söylemek gerekir. Partnerine her şeyiyle sahip olmak ister. Aşık olmuş olan Aslan burcu erkeğinin önünde durmak neredeyse imkansızdır. Aslan burcu erkeği, birlikte olduğu kadına hayatı cennete çevirebilir. Son derece tutkulu bir aşıktır. Koç kadını ve Yay kadını ile uyumlu birlikteliğe sahip olabilir.

Aslan Kadını: Son derece ateşli aşk hayatinda, mıknatıs gibi çekici ve tutkulu olmaları ile bilinirler. Bunları sergilemekten büyük keyif alırlar. Aslan burcu kadınının gönlünü ve sevgisini kazanmak büyük çaba ister. Birlikteliğinde her şeyiyle partnerinin olmaya hazırdır. Aşık olduğunda partnerini kıskanır ve sahiplenir. Terazi, Koç ve Başak erkeğiyle son derece güzel ve uyumlu bir aşk yaşayabilir.