İkizler Burcu Genel Özellikleri İkizler burcunın genel farklılıkları

İkizler Burcu Genel Burç Yorumu :

İkizler Burcu özellikleri

Kişisel Özellikler

İkizler burcu hızlı düşünen burçlar arasındadır. Birçok işi aynı anda yapabilirler. Adapte olamayacakları iş yoktur desek yeridir. Değişken karakterli olarak bilinmeleri bu yüzdendir. Bu yapılarını her zaman görebilmek mümkündür. Son derece neşeli ve mutlu oldukları bir anda, aniden mutsuz olabilirler. Çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler.

Bir konuyla alakalı bilgileri yoksa bile, bunu çok iyi gizlemeyi başarırlar. Kulaktan dolma duydukları bilgileri o kadar ustaca anlatırlar ki, dinleyenler onları o işin uzmanı sanırlar. Onları tanımlayan sözcük 'Düşünüyorum' dur. Ama, bu düşünceleri hep yeni arayışlara doğru yönelmiştir. Bu yüzden uzun soluklu çalışmalar onları yorar. Kendilerini iyi eğitmiş ikizler hoş ve zariflikleri ile yaşamı zevkli kılarlarken, eğitimsiz olanlar da yaşamı o kadar çekilmez hale getirirler. Kendi paralarına karşı tutumlu davranmalarına karşın, başkalarının paralarını kolayca harcayabilirler.

Fiziksel Özellikler

İyi bir fiziğe sahiptirler. Uzun boylu, biçimli bir beden, uzun kol ve bacaklar, koyu kumral saçlar, kahverengi gözlere sahiptirler. Gözleri keskindir ve uzağı çok iyi görürler. Gözlemcilikleri çok güçlüdür.

Aşk Hayatı

İkizler erkeği: İkizler burcu erkeği yalnızlığı sevmez. Bekar olan, sevgilisi olmayan İkizler burcu erkeğine rastlamak neredeyse imkansız bir durumdur. Birlikte olduğu kadın, tıpkı kendisi gibi değişim meraklısı ve oldukça hareketli olmalıdır. İkizler burcu erkeği aşık olmadığı sürece tek bir partnere bağlı kalmaz. Aşık olduklarında aşırı derece kıskanç olabilirler.

İkizler Kadını: İkizler burcu kadını, çekicidir. Onu elde etmek isteyecek birçok erkek vardır. Tıpkı burcunun erkeği gibi, yalnız bir İkizler burcu kadını bulmak oldukça zordur. Bir erkek, İkizler burcu kadınına yaklaşmayı başardıysa, bu durum İkizler burcu kadınının o kişiyle sevgili olmak istemesinden kaynaklanır. Aksi halde, hiçbir erkek kolaylıkla İkizler kadınına yaklaşamaz. Ancak şunu belirtmekte fayda var, İkizler burcu kadını paraya, aşktan daha fazla önem verir.