Terazi Burcu Genel Özellikleri Terazi burcunın genel farklılıkları

Terazi Burcu Genel Burç Yorumu :

Terazi Burcu özellikleri

Kişisel Özellikler

Terazi burçları kararsızlıkları ile bilinirler. Bu kararsızlıkları onlara ayrı bir çekicilik verir. Eğer bir kere o cazibeye kapıldıysanız bir daha o çekim gücündem ayrılmanız mümkün olmayabilir.

Burçlar arasındaki en dengeli burçtur. Fakat burcunun olumsuz niteliklerini alan terazilerde, bu denge ters tepebilir. Terazi burcunun en bilinen ve en önemli özellikleri arasında, zekalarını iyi kullanmaları, sempatik olmaları ve son derece çekici bir kişiliğe sahip olmaları vardır.

Fiziksel Özellikler

Terazi burcu olan kişilerin fizik yapıları güçlüdür. Onlar Zodyak'ın en güzel kişileri olabilirler. Uzun boy, ince vücut, kahverengi saçlı, yuvarlak yüzlü, beyaz tenli ve koyu renk gözlü olabilirler.

Aşk Hayatı

Terazi erkeği: Etrafında birçok kadın vardır. Kadın ruhunun derinliklerine inebilen erkek, Terazi burcunun erkeğidir. Ciddi beraberlik kurmaktan pek hoşlanmazlar. Bu durum, sadece uzun süre ve bolca gönül eğlendirdiklerinde değişir. Terazi burcu erkeği eğer aşıksa gözü partnerinden başka hiç kimseyi görmez. Sevmiyorsa kesinlikle kıskanmaz, aşık ise ileri derecede kıskanç olabilir. Aşk uyumunda en çok, İkizler ve kova kadını ile uyumludur.

Terazi Kadını: Onun için aşk son derece önemlidir. Yıllar boyu tek bir kişiye aşık kalabilirler. Birçok kişiyle gönül eğlendiren, öylesine birliktelik kuran Terazi burcu kadınına rastlamakta mümkündür. Yoğun bir şekilde duygusal olduklarını söylemek gerekir. Sevdiği zaman sadık ve uyumlu bir kadındır.