Yay Burcu Genel Özellikleri Yay burcunın genel farklılıkları

Yay Burcu Genel Burç Yorumu :

Yay Burcu özellikleri

Kişisel Özellikler

Yay burcunun genel özellikleri, girişken olup; değişime açık bir yapıları vardır. Zorlayıcı bir kişiliğe sahiptirler. Neredeyse günün her saati neşelidirler fakat, insanlar onlarla kolay kolay anlaşmazlar. Özgürlüklerine düşkünüdürler.Ffiziksel özellikleri dikkat çekicidir. Giyim konusunda oldukça başarılıdırlar. İş hayatlarında ise girişimcidirler. Para kazanmak onlar için hiç zor olmaz.

Yayların hayatları pozitif anlamda yenilik aramakla geçer. Yeni şeyleri araştırıp öğrenmeyi severler. Onları yorulmuş gibi görürseniz anlayınki sizle ilgilemek istemiyor yada konudan sıkılmışlardır.

Fiziksel Özellikler

Yay burcunun fiziksel özellikleri: Uzun boylu olup, ince ve yağsız beden, çekici bir yüz, kahverengi saçlar, pembe-beyaz ten.

Aşk Hayatı

Yay erkeği: Yay burcu romantik bir aşk yaşamaktan hoşlanmaz. İlişki içerisinde genel anlamda neşelilerdir fakat duygusallık yok denecek kadar azdır. Aşk hayatlarında özgür olmak isterler ve uzun süreli birliktelikler kurmaktan çekinirler. Yay burcu erkeği, Aslan ve Koç burcu kadını ile uyumlu birlikteliğe sahip olabilir.

Yay Kadını: Aşk onlar için çok önemli değildir. Daha çok mantıkl beraberliği yaparlar. Yay kadını ilişkide ortak yönler ve uyumlu çift olabilmeyi arar. Partner değiştirebilirler. Aşık olsalarda özgürlüklerinden asla vazgeçmezler.