Oğlak Burcu Genel Özellikleri Oğlak burcunın genel farklılıkları

Oğlak Burcu Genel Burç Yorumu :

Oğlak Burcu özellikleri

Kişisel Özellikler

Hayat onlar için ayrıtılardan ibarettir. Bu ayrıntı dozajını arttıran bazı oğlaklar bunun sonucunda depresyona bile girebilirler. Kuruntulu olmaları kötü yanlarındandır. İşleri etrafındaki diğer herkes ve herşeyden önemli geldiği için insan ilişkileri kuvvetli değildir. Oğlak burcu olan kişiler bu konulara ek olarak ciddi ve tutucu olarak da bilinirler.

Harcamalarına çok dikkat etmelerine rağmen pinti değillerdir. Geleneklere bağlı kişiler olduklarından duygusal özgürlüğü anlamakta güçlük çekerler. Geniş hayallerinde sıra dışı düşler kurarlar fakat hiçbir zaman onun bu özelliklerini keşfedemezsiniz. Romantizm doğasında vardır fakat bunu söyleyecek kadar cesur olmayı beceremez. Yargılanmak ve küçümsenmek en korktukları şeydir.

Fiziksel Özellikler

Kısa boylu olup, ince yapılı, uzun ince bir yüz. Uzun belirgin bir çene. Saçlar genelde siyahtır.

Aşk Hayatı

Oğlak erkeği: Aşka fazla değer vermezler. Hayat amaçları iş hayatlarıdır. Aşkta güvene fazlasıyla önem verirler. Hareketli bir aşk hayatına sahip değillerdir. Evliliklerine kadar hayatlarına fazla insan girmez. Karşısındaki insana kolay kolay güvenmezler ve bu durum uzun süre yalnız kalmalarına neden olabilir. Aşık olduklarında sadık ve kıskanç olurlar. Boğa, Başak, Yengeç burçlarıyla kadınıyla uyumu yakalayabilir.

Oğlak Kadını: Aşk hayatlarında çekingendirler. Utangaç, soğuk karaktere sahip olmalarından dolayı yalnız kalabilirler. Sevgi dolu bir kalpleri vardır. Aşk hayatlarında güven ve romantizm ararlar. Kıskanç bir karaktere sahiptir. Sevdikleri zaman son derece sadık kalırlar, gözleri kimseyi görmez.