Başak Burcu Genel Özellikleri Başak burcunın genel farklılıkları

Başak Burcu Genel Burç Yorumu :

Başak Burcu özellikleri

Kişisel Özellikler

Zekalarını çok iyi kullanıp bilgiyle beslenen kişilerdir. Başak burcu kişisi çalışkan olup, hayatlarına herşeyden önce iş gelir. Detaycı kişilerdir, bir karar almadan önce, en ince detayına kadar düşünürler.

Başak burcuna sorulan hiçbir soru yanıtsız kalmaz. Bildikleri bir yaşam sepetine sığmaz taşar. Yanında kaldığınız her saniye yeni birşey öğrenirsiniz. Size bıkmadan usanmadan öğretecektir ve meraklı yönleriyle sizden de çok şey öğrenecektir. İnanın onu tanıdığınıza pişman olmayacaksınız. Yaşam tecrübelerle ve deneylerle vardır unutmayın.

Fiziksel Özellikler

Genelde uzun boylu ve ince bir bellilerdir. Ten renkleri pembe beyaz veya esmerdir. Saçları koyu renk ve genelde uzun olur. Sağlıklı saç tellerine sahiptirler. Gözleri insanın içini okur gibi baktığı için de hemen onun etkisinde kalırsınız. Farklı bir karizması vardır.

Aşk Hayatı

Başak erkeği: Eğer konu aşk ise, çekingen olabilirler. Ruh eşlerini bulduklarında genel anlamda hareketli bir ilişki boyutuna geçerler. Akıllı ve dürüst olduklarından dolayı kadınları kolaylıkla etkileyebilirler. Genç yaşlarda ciddi beraberlik akıllarının ucundan geçmez.

Başak Kadını: Çok zor aşık olup ama aşık olduğunda da yine çok zor vazgeçenlerdendir. Gönlünü kazanmak çok zordur. Başak kadını partnerine inanılmaz değer verir ve her şeyi onunla yaşamak ister. Aşık olduklarında kıskanç tavırlar sergiler ve bu durum zaman zaman aşırılığa kaçabilir.